Kamila i Kamil

Marek to świetnie zorganizowany i dokładny w swoich działaniach profesjonalista. Podczas naszej współpracy dał się poznać jako osoba otwarta, komunikatywna i realizująca z pasją swój zawód.
W czasie organizowania ślubu mieliśmy z Żoną problem w zakresie wyboru fotografa, który spełni nasze oczekiwania. Do Marka trafiliśmy przypadkiem i okazało się, że to był strzał w dziesiątkę. W czasie przygotowań oraz całej uroczystości czuliśmy się swobodnie i dobrze w obecności obiektywu a było to bez wątpienia zasługą Marka, który zadbał o bardzo dobrą atmosferę. Sesja natomiast, przebiegła fantastycznie, również dzięki pomocy Mai, która była niezbędną prawą ręką mojej Żony. Dziękujemy 🙂
Zwieńczeniem całej pracy są niesamowite zdjęcia, zarówno w pozowanych jak i niepozowanych ujęciach a także zdjęcia z podkładem muzycznym. Życzyłbym każdemu, aby miał taką pamiątkę z tych na pewno najpiękniejszych chwil swojego życia, dlatego, z czystym sumieniem polecam firmę „Masterfilm”, nie tylko za profesjonalizm, ale także za osobowość i wkładany wysiłek w swoją pracę!
Dziękujemy! Zobacz więcej opinii – Fotografia ślubna – opinie