Aleksandra i Krzysztof


„Mieliśmy niewątpliwą przyjemność współpracować z ekipą MasterFilm w roku 2018, podczas realizacji naszego życiowego projektu – Wesela 🙂 Panowie spełnili nasze oczekiwania, a przyznam, że poprzeczka zawieszona była bardzo wysoko. Zarówno zdjęcia jak i filmy w 100% oddają energię i emocje, jakie towarzyszyły nam tego dnia, a jakość zasługuje na najwyższą ocenę. Gorąco polecam wszystkim wymagającym parom, które cenią sobie profesjonalną współpracę. Fotograf i filmowcy w punkt rozumieją potrzeby, doradzają i są elastyczni. To na co ja zwróciłam jeszcze szczególną uwagę to dyskrecja ich pracy podczas ślubu jak i wesela oraz punktualność :)”

Maja i Karol


„Na wstępie chciałbym serdecznie podziękować Krzysztofowi za stworzenie pięknego filmu z naszego najważniejszego dniu w życiu. Film zmontowany jest perfekcyjnie , idealnie podkreślenie powagi w trakcie zaślubin oraz dynamiczność w trakcie wesela. Zostały ujęte wszystkie najważniejsze dla nas momenty w taki sposób, że film ogląda się z przyjemnością.

Film zrealizowany zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Krzysztof jest otwarty na propozycje , zmiany, ale i także sam ma masę pomysłów, które okazały się strzałem w 10. Goście jak i również My – młoda para jesteśmy pod wrażeniem arcydzieła jaki zostało stworzone.

Nasz teledysk ślubny jest dokładnie taki jaki oczekiwałam , pełen wzruszeń i romantyzmu.

Współpraca z Markiem – fotografem , również na najwyższym poziomie. Zdjęcia przepiękne, ujęte wszystkie szczegóły oraz najważniejsze momenty. Bardzo podobało nam się, ze Marek nie skupił się tylko i wyłącznie na nas ale i również każdy z naszych gości ma piękne zdjęcia. Ogromna kreatywność oraz zaangażowanie Marka jest widoczna na każdym zdjęciu.
Tak na prawdę nie ma słów żeby podziękować, z czystym sumieniem polecam współpracę z Masterfilm! Pozdrawiamy Maja i Karol Kowalewscy „

Marta i Mateusz


„Spotkanie z ekipą MasterFilm (zarówno z Krzyśkiem jak i z Markiem) z pewnością pozostanie w naszej pamięci na bardzo bardzo długo. Podejmując decyzję o wyborze ekipy na nasze wesele mieliśmy dosyć wysokie wymagania. Rok wcześniej mieliśmy okazję widzieć Marka i Krzyśka w akcji na ślubie siostry i szwagra. Nie mieliśmy żadnych wątpliwości co do decyzji, kto ma zająć się oprawą NASZEGO WYDARZENIA ŻYCIA ❤ Są oni mega profesjonalni. Zdjęcia przepiękne, film i teledysk wywołujący mnóstwo emocji. Znalazły się w nich momenty i romantyczne wyciskajace łzy, i przezabawne, wywołujące śmiech. Z ogromnym wzruszeniem wracam do zdjęć i filmu, nigdy nam się to nie znudzi. A wszystkich, którzy jeszcze mają ślub i wesele przed sobą, zapewniam że wybierając ekipę MasterFilm nie będą żałować. DZIĘKUJEMY WAM ZA WSZYSTKO Marta i Mateusz”

Kasia i Auke


„Super zgrana ekipa, która idealnie potrafiła oddać klimat naszego ślubu i to co do najmniejszego szczegółu. Zdjęcia są wspaniałe! Super ostrość i jakość papieru. Album wspaniale się prezentuje. Co do filmu: super! więcej niż się spodziewaliśmy. Zarówno my jak i nasi goście jesteśmy pod ogromnym wrażeniem. Rownież komplement za komunikacje- zawsze łatwo dostępni i gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania. Serdecznie polecamy! Kasia i Auke”

Kamila i Artion


„Polecamy MasterFilm w 100%. Profesjonalizm na każdym kroku. Zdjęcia oddają cały czar tego wyjątkowego dnia. Film z wesela to pamiątka na całe życie. Niepowtarzalne momenty uchwycone aparatem oraz kamerą, które nie jesteśmy w stanie sami zapamiętać. Magicy z ogromnym doświadczeniem 🙂 Dzięki Wam widać jak bardzo byliśmy szczęśliwi tego dnia. Dziękujemy raz jeszcze i szczerze polecamy!!!”

Marta i Adam


„Długo szukaliśmy fotografa na nasz ślub. Oczywisty brak doświadczenia w tych sprawach oraz znikoma pomoc od innych spowodowała, że musieliśmy zaryzykować. Wertując oferty w internecie zdecydowany wybór padł na ‘MasterFilm” – głównie ze względu na oryginalność oraz nietuzinkowość przykładowych prac. Żeby tego było mało, po osobistym spotkaniu zdecydowaliśmy się wziąć pełen pakiet, tzn. zdjęcia + film. Teraz, gdy jesteśmy pół roku po ślubie i z niecierpliwością czekamy na finalny efekt Ich pracy (film), z ręką na sercu możemy powiedzieć, że warto było zaryzykować. W trakcie uroczystości, nie dość, że nie przeszkadzali, to jeszcze umiejętnie potrafili rozluźnić atmosferę, a nawet pomagali ‘przebrnąć’ przez trudniejsze momenty :-). Mimo 3-ch osób w zespole – nie przeszkadzali (ani sobie, ani Młodej Parze). Nawet goście byli pod wrażeniem Ich pracy. Sprzęt, na którym pracują – górna półka. Nawet nie było widać, gdy na sali używali lamp błyskowych. Zdjęcia czyste, wykadrowane, idealne. Sesja w plenerze – istna przygoda, myślę, że dla Nich także :d. Żadnego problemu jeśli chodzi o termin – czekaliśmy na odpowiednią pogodę i opłaciło się. Lubią ryzykować i widać, że sprawia Im to przyjemność, dzięki temu – nam także. Żadnych zastrzeżeń, jeśli chodzi o wywiązywanie się z zapisów umowy. Zdjęcia były przed czasem i to w dodatku więcej, niż się umawialiśmy, po prostu dali nam wszystkie, które ‘dobrze wyszły’. Jesteśmy tuż po zapowiedzi filmu, którego nie możemy się wprost doczekać. Muzyka, kadry, wstawki – budowanie emocji – mistrzostwo. Jeśli ktoś się zastanawia czy warto wydać troszkę kasy i zaufać młodej energicznej ekipie – to z czystym sumieniem podpowiadamy, WARTO!
P.S. Dziękujemy, że z nami byliście! „

Emilia i Wojtek


„Korzystaliśmy z usług Master Film podczas naszego ślubu i wesela. Fotograf ma doświadczenie, wie co ma zrobić aby pokazać piękno wyjątkowego dnia. Oglądając zdjęcia od Master Film zdaliśmy sobie sprawę ile szczegółów nas ominęło przez stres i zamieszanie jakie towarzyszyło ślubowi – ale dzięki profesjonalizmowi MasterFilm mamy piękna pamiętane do końca życia ! Polecam wszystkim”

Natalia i Hugh


„Gdy szukaliśmy fotografa na nasz ślub, kierowaliśmy się opiniami innych oraz przykładowymi zdjęciami ślubnymi. Na MasterFilm zdecydowaliśmy się z polecenia i to była trafiona decyzja i niepożałowany wybór! Wszystko bez problemu do uzgodnienia! Przesympatyczny fotograf, z którym współpraca była dla nas jedynie przyjemnością w tym wyjątkowym, stresującym i upalnym lipcowym dniu, a także w późniejszej sesji plenerowej”